Girdap Hüznü

admin     11-07-20     Genel     Girdap Hüznü     101 Defa Okundu

 

..İnsanın Sessiz çığlığını Sadece Sessizce Çığlık Atanlar Duyar..

“İç Seslerin Çığlık Çığlığa Kimsenin Duymadığı Ama Senin Dinlediğindir Aşk”

Bir Girdabın İçerisindeyim ey gönül, dil susar kalp konuşur. Çaresizliğin içinde kıvranıyor Sevdanın kelebekleri.. Kavuşsam yangın kavuşamazsam idam olur.. Bırak  kendini tebessümün kollarına diyorum!! kalp kal aklım git der gibi.  Hüznümü kimse görmez gözlerimdeki yaşları kimse görmez.. Öyle bir girdabın içindeyimki ey gönül,  sarılsam kıymet sarılmazsam müebbet… Yasaklanmasın Aşk denilen his.. Bırakın kavrulayım ateşinde.. Günahına al beni ey gönül razıyım sevdanın cehennemine..

“Bu Şehir Boğar Beni Sevgili Hasretinden”

Kırabilsem keşke sana ulaşabileceğim duvarlarını, yaza çevirebilsem kışa dönmüş duygularını.. Öyle bir girdabın içindeyim ki ey gönül fısıldıyorum duymuyor seni seviyorum dediğimi… sussam gönül razı değil konuşsam kendisi..

“Bırak aşka doyalım çekme kendini benden”

Çabalarsın uzak kalsın benden vazgeçsin beni sevmekten dersin peki hiç düşünürmüsün bu adam benimle yüzü gülüyor bende o adamla diye.. Bırak birbirimize derman olalım dediğimi işitirmisin? Kalbini dinle!! herkese sağır yanlızca beni duy..

“Yasaklarda buldum seni, Yasağına rağmen Seninleyim Sendeyim”

Okadar çok sen varki kelime haznemde Kimse okumasın kimse bilmesin diye sakladığımsın kelime sandığıma.. Bir umutla beklemek seni sessizce öylede beklemek seni deselerki ince hastalağıa tutuldu aşkından bırak kollarında son bulayım..

“Sen benim 4 mevsimim 12 ay`ımsın”

Sevdaya dair ne varsa seninle yaşamak isterim acısı sevinci hüznü kederi mutluluğu huzuru özlemeyi beklemeyi.. Yık Tabularını Aşka varalım seninle..

Varmısın Aşka?  Varmısın Yanmaya? 

AreS

 

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (9 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

Sohbet sitesi insanların boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirerek, arkadaş edinmesi için açılmıştır.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır. LakLakChat.COM Bedava Sohbet Sitesi, Chat Odaları